Гарбузова олія

ОЛІЯ З ГАРБУЗОВОГО НАСІННЯ
Поряд з прекрасним смаком натуральне гарбузова олія холодного віджиму володіє цілющими властивостями, завдяки вмісту величезного спектру біологічно активних речовин: каротиноїдів, токоферолів, фосфоліпідів, вітамінів, флавоноїдів, ненасичених і поліненасичених жирних кислот.
Олія з гарбузового насіння нормалізує обмін речовин, має противиразкову, антисептичну дію. Показано в лікувально-профілактичних цілях хворим гепатитом, цирозом печінки, алкогольним ураженням печінки, дискінезією жовчовивідних шляхів, жировою дистрофією печінки, виразковою хворобою шлунка, печією, коліт, интероколитом. Сприяє виведенню токсичних речовин з організму. Відновлює функції передміхурової залози.
Вживання гарбузового масла поліпшує стан шкіри і волосся, виводить з організму кишкових паразитів. При зовнішньому застосуванні виліковує герпес, дерматит, псоріаз, екзему.
Показання до застосування:
- гепатити, алкогольне ураження печінки;
- цироз печінки, жирова дистрофія печінки;
- холецистохолангіт, дискінезія жовчовивідних шляхів;
- виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки;
- печія, гострий і хронічний гастрити; коліт, интероколит;
- простатит, аденома передміхурової залози;
- герпес, дерматит, псоріаз, екзема.
Гарбузова олія прискорює регенерацію тканин відновлює функції печінки, передміхурової залози, слизової шлунково-кишкового тракту, жовчовивідних шляхів, шкіри. Сприяє виведенню токсичних речовин з організму.
Способи застосування і дозування:
Вживати гарбузове масло можна додаючи його в салати, каші або в чистому вигляді. Дорослим і дітям старше 12 років рекомендується приймати гарбузове масло по 1 чайній ложці 1-3 рази на день під час їжі. Дітям з 3-х до 12 років можна давати по половині чайної ложки 1-3 рази в день.
Один курс прийому 21-31 день. Після, бажано зробити перерву від 2-х до 4-х тижнів. Краще всього, під час перерви перейти на прийом іншого рослинного масла, наприклад, лляної, кунжутного або олії розторопші.
При шкірних захворюваннях показано змащувати вогнища ураження до моменту загоєння.
Зберігати масло слід з щільно закритою кришкою, в темній тарі, сухому, захищеному від світла місці. Перед вживанням пляшечку з олією бажано збовтувати.
- Конопляна оліяПро користь конопляного масла написані сотні статей. Про його чудодійні властивості складають легенди. Це масло - здоров'я, молодість і довголіття. Воно незрівнянно з іншими рослинними оліями через властивого тільки йому унікального складу.Конопляна олія
- Рижієва (рыжейное) маслоДуже корисне олію рижію (рижію посівного) в старі, добрі часи застосовували для лікування і профілактики різного роду захворювань. На рыжейном олії готували корисну і смачну їжу, вживали його в чистому вигляді.Рижієва (рыжейное) масло