Корзина
242 отзыва
  • Naturprodukt.in.ua
  • Новости
  • Ярмарка/дегустація олій ФОП Сорока О.С. на виставці "Альтернативна медицина"
Контакты
Naturprodukt.in.ua
+38067920-75-25(Пн-Пт10:00-16:00)
Дмитрий
УкраинаКиевул. Выборгская, 49
Карта

Ярмарка/дегустація олій ФОП Сорока О.С. на виставці "Альтернативна медицина"

Ярмарка/дегустація олій ФОП Сорока О.С. на виставці "Альтернативна медицина"

Запрошуємо на дегустацію натуральних, 100% олій з насіння льону, розторопші, гарбуза, кунжуту, конопель, рижія та волоських горіхів завтра, 2 грудня 2017 року в Київський міський Будинок природи за адресою: м. Київ, вул. Рогнідинська, 3.

Щоб обрати якісну, корисну олію з насіння льону, розторопші, гарбуза, кунжуту, конопель, рижія (рижика) або волоських горіхів, бажано олію попередньо скуштувати. Свіжа, сиродавлена олія, виготовлена за технологією першого холодного пресування дуже приємна на смак. Завітайте до нас на дегустацію, скуштуйте і оцініть справжні олії від майстра своєї справи, Лепехи Олександра. Вже понад 7 років він виробляє живі олії, що варті уваги і визнання. Олії можуть використовуватися для вживання в їжу, для лікувальних або профілактичних цілей, для масажів та різноманітних косметичних процедур. 

Приходьте самі або усією родиною, візьміть із собою друзів та знайомих. Разом з оліями ви зможете придбати шроти (клітковину) і дуже цікаво провести свій вихідний день, Суботу. Відвідувачі будуть мати можливість отримати консультації фахівців з альтернативної медицини, придбати товари, корисні для здоров'я. Додатково відвідувачі виставки зможуть пройти профілактичне тестування стану організму, діагностику організму з використанням найсучасніших показників здоров'я, аналіз крові без забору та інше.

В приміщенні Київського міського Будинку природи ви зможете поринути та ознайомити діток з чудовим підводним світом та равликами! Всім буде чим зайнятись та приємно здивуватись. Виставка працює з 10:00 до 18:00. ВХІД ВІЛЬНИЙ

facebook twitter
Другие новости